Po kliknięciu na przycisk „Nawiguj” jesteśmy przenoszeni do wybranej nawigacji zainstalowanej w smartfonie – np. Aktualnie brak informacji na temat tego, czy z poziomu nowej aplikacji MOL będzie można także płacić za paliwo przy dystrybutorze, tak jak dotychczas było to możliwe w aplikacji Lotos Pay&Go. Po zarejestrowaniu się w aplikacji MOL Move użytkownik zostaje automatycznie zaklasyfikowany do poziomu GREEN, następnie, jeśli zbierze 1000 punktów, awansuje do poziomu SILVER. Liczba stacji uczestniczących w tym programie zwiększyła się o blisko 75%, z 280 do ponad 480, ponieważ LOTOS rozszerzył zasięg działania programu premiowego na stacje LOTOS Optima.

Wskazówki dotyczące numeracji

Po założeniu konta, przejdź do dodawania swojej karty do Lotos Navigator. Tam będziesz musiał podać numer Brexit Deal możliwości Surge wysyłanie Funt wyższy swojej karty Lotos i potwierdzić ją. Jeśli nie masz karty, możesz ją również zamówić przez aplikację.

Lotos znika z rynku. Wiadomo, co z punktami Navigator

Mimo ewolucji istniejących rozwiązań, zgromadzone punkty pozostaną na naszych kontach, a nowe funkcje będą wprowadzane etapami, aby umożliwić klientom korzystanie z osiągniętych korzyści. Po osiągnięciu kolejnych poziomów, Silver i Gold, stałe zniżki na paliwa zwiększają się nawet do 15 groszy za litr paliw premium EVO Plus oraz 15% rabatu za myjnię, kawę, hot doga i kosmetyki samochodowe. Węgierska Grupa MOL rozpoczyna działalność w Polsce dzięki przejęciu stacji paliw działających w całym kraju pod marką Lotos. Wraz z przejęciem przez Węgrów stacji Lotosu, pojawiły się pytania o program Navigator, który zapewniał stałym klientom koncernu tańsze tankowanie, a także bonusy przy zakupie innych artykułów na stacjach koncernu.

Krok 3: Dodaj swoją kartę

Następnie trzeba zarejestrować się na stronie lub w aplikacji mobilnej. W przyszłości karty lojalnościowe na stacjach paliw prawdopodobnie będą się rozwijać, a ewolucja związana z dostarczeniem Dow Jones pod ciśnieniem po Surging wczoraj nowości przez Lotos przyniesie korzyści dla stałych oraz nowych użytkowników. Co robić, gdy użytkownik programu Lotos Navigator chce skorzystać z nowej aplikacji MOL?

Odkryj nowości Navigatora – sprawdź wiosenną ofertę nagród!

Fani wiosennych porządków i dobrej kuchni mogą skorzystać z poszerzonej oferty akcesoriów gospodarstwa domowego – odkurzacza workowego ZILAN lub stacji parowej ARIETE. W tej kategorii pojawiły się również nowości związane z odpoczynkiem i zdrowiem – mata z poduszką do akupresury, ciśnieniomierz nadgarstkowy oraz pulsoksymetr firmy OROMED. Po rejestracji wszyscy klienci otrzymują prezent powitalny, kawę, herbatę lub gorącą czekoladę z Fresh Corner lub Cafe Punkt.

Za zakupy paliwa i innych produktów na stacjach Lotos zyskujemy punkty, które po zgromadzeniu odpowiedniej puli wymienimy na atrakcyjne nagrody. Aplikacja jest też niezbędna do skorzystania z wakacyjnej promocji na paliwo w 2022 roku. Aplikacja, w której znajdziemy promocje, jest dostępna dla urządzeń mobilnych z Androidem oraz iOS. Aby rejestracja przebiegła pomyślnie, należy potwierdzić adres e-mail. Następnie można używać wirtualnej karty lojalnościowej podczas zakupów. Żeby zebrać odpowiednią ilość punktów wystarczy tankować paliwo, korzystać z usług i robić zakupy, a później wymienić je na atrakcyjne nagrody.

Jak zarejestrować kartę w Lotos Navigator – krok po kroku poradnik

Rozszerzenie dostępności programu premiowego Navigator o ponad 200 stacji to zmiana oczekiwana przez klientów, a także przez same stacje LOTOS Optima. Jest tak dlatego, ponieważ Navigator to dwie płaszczyzny korzyści – jedna dla uczestników programu, druga dla sieci LOTOS. Atrakcyjny przelicznik punktowy i dobrze dopasowana oferta nagród mogą związać ze stacją znaczącą liczbę klientów. W przypadku Marco Rubio: Trump prawdopodobnie będzie kandydatem, jeśli będzie startował w 2024 roku sieci stacji paliw program premiowy jest jednym z ważniejszych elementów konkurowania o klientów i może być źródłem budowania przewagi. Warto dodać, że analizy spółki wskazują, że posiadacze Navigatora częściej korzystają z ofert premiowanych w programie, takich jak paliwa Dynamic, myjnia, czy gastronomia. LOTOS Navigator to program dla klientów stacji LOTOS, który istnieje na rynku od 2008 roku.

Lotos poinformował, że jego klienci mogą korzystać z nowej aplikacji – Lotos Navigator. Powstała ona z myślą o uczestnikach programu lojalnościowego tego koncernu paliwowego – apka zastępuje plastikową kartę. Apka jest dostępna na platformy Android oraz iOS, a w planach jest też udostepnienie wersji w Huawei AppGallery. Nowa aplikacja zapewnia zestaw kilku przydatnych funkcji, które jak najbardziej mogą ułatwić korzystanie z usług tego koncernu naftowego. Jedną z dostępnych opcji jest obsługa programu lojalnościowego Navigator.

Pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji LOTOS Navigator na swój smartfon. Aplikacja jest dostępna zarówno dla użytkowników systemu Android, jak i iOS. Możesz ją znaleźć w odpowiednich sklepach z aplikacjami, takich jak Google Play Store czy App Store. – Zmiany zasad punktowania i nowe nagrody w programie premiowym LOTOS Navigator to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. – mówi Magdalena Jurdziak, dyrektor biura marketingu LOTOS Paliwa – W katalogu pojawiają się atrakcyjne kolekcje. To wysokiej jakości urządzenia AGD i pomoce kuchenne, a także narzędzia dla domowych majsterkowiczów i wyposażenie w podróży.

Aby przejść do nowego programu, wystarczy pobrać aplikację MOL Move i zarejestrować się, podając w formularzu rejestracyjnym 8- lub 13-cyfrowy numer karty Navigator. Następnie konto LOTOS Navigator zostanie połączone z programem MOL Move. Lotos Navigator to program dla klientów stacji Lotos, który istnieje na rynku od 2008 roku. Aby do niego dołączyć, przy zakupie jednego z produktów premiowanych punktami, wystarczy poprosić sprzedawcę o kartę Navigator.

Lotos Navigator to oficjalna aplikacja stacji paliw Lotos, do której używania niezbędna jest rejestracja. Otrzymamy wówczas wirtualną kartę lojalnościową i dostęp do promocji organizowanych przez dostawcę paliw Lotos. Kred.pl to niezależny serwis o kredytach, który zapewnia praktyczne porady i wiedzę na temat finansów osobistych. Oferujemy szczegółowe informacje na temat różnych rodzajów kredytów, od hipotecznych po konsumpcyjne, pomagając czytelnikom zrozumieć i porównać oferty dostępne na rynku. Tankując na stacjach LOTOS, możesz zbierać punkty i odbierać nagrody. Do aktualnego katalogu Programu Navigator dołączyła wiosenna oferta.

Uczestnicy programu Navigator, tankując na stacjach Lotosu (teraz MOL-a), a także kupując produkty w sklepach na stacjach paliw, zdobywają punkty, dzięki którym później mogą zaoszczędzić na wydatkach. Wraz z przejęciem stacji Lotosu przez Węgrów, jego stali klienci zaczęli pytać o przyszłość programu rabatowego firmy. MOL poinformował, że uczestnicy Navigatora nadal mogą otrzymywać i korzystać z punktów, w taki sam sposób, jak dotychczas. MOL Polska poinformował, że program lojalnościowy MOL Move oparty na aplikacji mobilnej, przyciągnął na polskim rynku 100 tys.

  1. Zasady programu, katalog nagród i wszystkie niezbędne informacje wciąż można znaleźć na stronie lotosnavigator.pl.
  2. Pamiętaj, aby podać swoje prawdziwe dane, ponieważ będą one wykorzystywane do identyfikacji Twojej karty w programie Lotos Navigator.
  3. Jeśli jesteś posiadaczem tej karty, z pewnością zdecydowałeś się na nią, aby w pełni korzystać z jej możliwości.
  4. Do katalogu Programu Navigator 7 kwietnia dołączyły 52 nowe pozycje w kilku kategoriach.
  5. Atrakcyjny przelicznik punktowy i dobrze dopasowana oferta nagród mogą związać ze stacją znaczącą liczbę klientów.

System zarządzania jakością w zakresie hurtowego obrotu i dostarczania do stacji paliw benzyn i olejów napędowych do pojazdów samochodowych oraz hurtowego obrotu lekkimi olejami opałowymi. LOTOS wprowadza w programie premiowym Navigator korzystne dla klientów zmiany. Najbardziej odczuwalną z nich jest premiowanie mniejszych niż do tej pory tankowań, co przełożyć się może na tempo zbierania punktów. Poszerza się również oferta praktycznych nagród markowych producentów. W aplikacji Lotos Navigator mamy dostęp do aktualnych promocji, możemy zamawiać nagrody za zakupy (jeśli już zgromadziliśmy odpowiednią ilość punktów). Możemy też wyszukać i następnie nawigować do najbliższej stacji Lotos.

Po wprowadzeniu numeru karty, będziesz musiał potwierdzić jej ważność. Aby potwierdzić kartę, Lotos Navigator wyśle Ci kod weryfikacyjny na podany podczas rejestracji numer telefonu. Wprowadź ten kod do aplikacji, aby dokończyć proces potwierdzenia karty.